Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz sizlere gönderilmeden önce tarafımızca kontrol edilerek kargoya verilmektedir.

ÜRÜN TESLİMATI

Siparişini verdiğiniz ürünler en geç “1” iş günü içerisinde kargoya vermekteyiz. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi Günü kargoya verilecektir. Ürünler ARAS Kargo ile Türkiye nin her yerine sizlere teslimat vardır. Farklı bir kargo firması ile ürünlerin ulaştırılmasını istiyorsanız bilgi vermenizi rica ederiz. 

Siparişini verdiğiniz ürünü sizlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırabilmemiz için adresinizin doğru ve güncel olması çok önemlidir. Siparişinizi sitemiz üzerinden de gönderi numarasını kullanarak takip etmeniz mümkündür.

Ürünün Teslim Alınması

Ürün kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında mutlaka kargo paketini kontrol edin. Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturun. Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.

*   Değişim mutlaka ürünün orijinal kutusu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

*   Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirdik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişim kabul edilmemektedir.  

* Kişiye özel olarak hazırlanmış kullanılmış ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.